Spacious 3Br Near Yeouido, Up To 10, 5 Min Metro

  • 84 μ²
  • 3 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Spacious 3Br Near Yeouido, Up To 10, 5 Min Metro Σεούλ με 3 υπνοδωμάτια απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από το Πάρκο Seonyudo και 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Mullae. Αυτό το διαμέρισμα 84 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει εώς 10 άτομα.

Αυτό το διαμέρισμα έχει θέα στην πόλη και διαθέτει μπαλκόνι, βεράντα και γκαρνταρόμπα με ρυθμιζόμενο κλιματισμό Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το διαμέρισμα Spacious 3Br Near Yeouido, Up To 10, 5 Min Metro διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας.

Το διαμέρισμα παρέχει στους επισκέπτες πρόσβαση σε βεράντα.

Αυτό το κατάλυμα παρέχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, τραπεζαρία σε περίπτωση που οι επισκέπτες θέλουν να μαγειρέψουν.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία 550 μέτρα από το Σπα & Υδάτινο Πάρκο SeaLaLa. Ο Ουρανοξύστης 63 City είναι ένας δημοφιλής τουριστικός προορισμός που βρίσκεται σχεδόν 3 χλμ. απόσταση από το διαμέρισμα Spacious 3Br Near Yeouido, Up To 10, 5 Min Metro. Μπορείτε επίσης να πάτε στο Πολιτιστικό Κέντρο KT&G Sangsangmadang που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών με αυτοκίνητο. Το κατάλυμα απέχει 550 μέτρα από τη στάση λεωφορείων Dangsandongjinno Apt και σχεδόν 8 χλμ. απόσταση από Seoul.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Spacious 3Br Near Yeouido, Up To 10, 5 Min Metro Σεούλ
New Seoul Center, Hongdae&The Hyundai
Τιμή μόνο για κινητά

New Seoul Center, Hongdae&The Hyundai

421 μ από το κατάλυμα
Stay Teak 오픈특가 홍대여의도10분 더현대 타임스퀘어
Τιμή μόνο για κινητά

Stay Teak 오픈특가 홍대여의도10분 더현대 타임스퀘어

470 μ από το κατάλυμα
Login Yangpyeong
Τιμή μόνο για κινητά

Login Yangpyeong

9.4
Άριστο 12 σχόλια
1.7 χλμ. από το κατάλυμα
USD 145 USD 131
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Σεούλ Γκίμπο Αεροδρόμιο
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Yeongdeungpo Station
    800 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • 24ωρη ασφάλεια
    • Υπηρεσίες καταστημάτων

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Παιδική χαρά

    Αναψυχή

    • Κήπος

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο υπνοδωμάτιο

    • Ηλεκτρικές Κουβέρτες

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 12:00
    Αριθμός αδείας2024-000005
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Spacious 3Br Near Yeouido, Up To 10, 5 Min Metro;
      Το διαμέρισμα Spacious 3Br Near Yeouido, Up To 10, 5 Min Metro βρίσκεται κοντά σε Σπα & Υδάτινο Πάρκο SeaLaLa.
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Spacious 3Br Near Yeouido, Up To 10, 5 Min Metro;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Spacious 3Br Near Yeouido, Up To 10, 5 Min Metro περιλαμβάνουν KT&G Sangsangmadang, Πάρκο Seonyudo καθώς και Ουρανοξύστης 63 City.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Spacious 3Br Near Yeouido, Up To 10, 5 Min Metro;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Spacious 3Br Near Yeouido, Up To 10, 5 Min Metro κοστίζει 318$.
    • ❓
      Στο το διαμέρισμα Spacious 3Br Near Yeouido, Up To 10, 5 Min Metro προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Spacious 3Br Near Yeouido, Up To 10, 5 Min Metro περιλαμβάνουν Starbucks Time Square B2 και Gulrebang Dari Kimchijjigae και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Διαμέρισμα έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • ❓
      Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 84 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Σεούλ Γκίμπο Αεροδρόμιο
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Yeongdeungpo Station
    800 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Spacious 3Br Near Yeouido, Up To 10, 5 Min Metro Σεούλ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο